Real završio posao, PSŽ-u dva gola prednosti!

Autor: S. R. | 02.04.2014 - 21:17:00h | Komentara: 0

Odigrana su preostala dva meča četvrtfinala Lige šampiona.

Mašina za golove počela da melje: Ronaldo i Bejl

Zgromili Dortmund: Ronaldo i Bejl | Foto: Beta AP

Real na svom prepunom stadionu "Santijago Bernabeu" nije dozvolio nikakvo iznenađenje i već posle prvog poluvremena ubedljivo je vodio protiv Dortmunda. Strelci za kraljevski klub bili su Geret Bejl u 3. i Isko u 27. minutu, da bi u nastavku Kristijano Ronaldo u 57. minutu svojim 14 golom u ovogodišnjoj Ligi šampiona, postavio konačnih i nedostižnih 3:0.
Srpski reprezentativac Miloš Jojić ušao je u igru u 74. minutu u taboru "milionera", ali bez zapaženijeg učinka.

Derbi na "Parku prinčeva" između PSŽ-a i Čelsija, a koji je solidno odsudio i naš internacionalac Milorad Mažić, opravdao je očekivanja.

Domaćin je poveo preko Argentinca Lavecija već u 4. minutu, da bi nešto kasnije poravnao Azar iz jedanaesterca u 27. U nastavku, PSŽ je stigao do pogotka posle greške i autogola Davida Luiza u 61. minutu, a Havijer Pastore je u 90. minutu povisio na 3:1 čime je doneo solidnu zalihu "svecima" pred revanš naredne nedelje u Londonu.
Branislav Ivanović je odigrao svih 90 minuta u timu "plavaca", dok Nemanja Matić nije imao pravo nastupa, jer je već igrao za Benfiku u ovom takmičenju.

Revanš mečevi večerašnjih rivala na programu su u utorak, 8. aprila.