PRIJATELJSKI MEČ

Remi Rusije i Srbije u sunčanom Dubaiju!

Autor: M. grujić | 15.11.2013 - 19:24:00h | Komentara: 0

Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je sa Rusijom u Dubaiju (1:1), u možda poslednjem meču Siniše Mihajlovića na klupi "orlova".

Dubai

Srbija je bolje počela meč pošto je zapretila preko Đorđevića i Kolarova, ali do gola su prvi stigli Rusi u 29. minutu kada je Samedov bio precizan posle odbitka.

Ipak, samo minut kasnije Filip Đorđević je izjednačio na asistenciju Dušana Baste i na taj način postigao treći gol u dresu Srbije - 1:1.

Navijači nisu mogli da uživaju u bog zna kakvoj predstavi, prilike nisu bile česte, ali je Rusija bila bližu pogotku u sledeća dva navrata. Prvo je Širokov šutirao posle gola, a onda je Kokorin propustio da naplati Tadićevu grešku jer je Biševac intervenisao na vreme.

Najbolju priliku na meču imao je Filip Đuričić u 80. minutu kada je sa svega sedam metara slabo šutirao i omogućio Akinfejevu da upiše novu odbranu i spreči poraz svoje ekipe.