Crno-beli tukli Donji Srem - 2:0 (1:0)

Rutinska osveta Partizana Sremu!

Autor: M. Grujić | 02.03.2013 - 21:00:00h | Komentara: 1

Fudbaleri Partizana zabeležili su pobedu u svom prvom meču u prolećnom delu Jelen Superlige. U Humskoj je pala rutinska osveta za Donjem Sremu za poraz od 2:1 u prvom delu meča - 2:0 (1:0).

FK Partizan

Pogodio na debiju: Predrag Luka

Prvu pravu priliku imao je Ivan Ivanov u 10. minutu kada je sa peterca prebacio gol glavom, a za novo uzbuđenje domaći navijači su čekali sve do 34. minuta kada je Predrag Luka šutirao iz izgledne situacije, ali iznudio je samo korner. Ipak, novajlija iz Rada je za debitantski gol morao da čeka još samo četiri minuta.

Šćepović je proigrao Kojića na ivici ofsajda, golman Belić nije uspeo da ukroti loptu, koju je Luka klizajući ispred jednog gostujućeg defanzivca smestio u praznu mrežu za 1:0.

Partizanu je bilo dovoljno svega četiri minuta igre da duplira prednost u nastavku susreta. Brašanac je sjajno proigrao zahuktalog Stankovića koji je uposlio Šćepovića, a visoki napadač preneo odličnu formu sa priprema i na prvenstvo - 2:0.

Inače, u postavi šampiona je u odnosu na poslednji meč jesenjeg dela viđeno čak osam promena u timu.

• Dusan Vreme: 03.03.2013 03:55h