VATROMET GOLOVA NA

Škuletić doneo Voši preokret

Autor: P. V. | 11.07.2013 - 22:38:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Vojvodine savladali su Hibernijans sa Malte u revanš utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope sa 4:2 (1:1) i ukupnim rezultatom 6:3 plasirali se u narednu rundu gde ih čeka mađarski Honved.

Napeta utakmica

Napeta utakmica | Foto: Nenad Mihajlović

Navijačima „lala“ nije bilo nimalo prijatno kada su gosti sa Malte preokrenuli rezultat i poveli sa 2:1 u 47. minutu, mnogima je verovatno prošla kroz glavu eliminacija od lihtenštajskog Vaduza pre dve godine, kada su ispustili 2:0 iz prvog meča.

Međutim, Škuletić je golom u 62. minutu spustio tenzije, a do kraja se isti igrač još jednom upisao u strelce.

Za to vreme, Mađari su nemilosrdno punili mrežu Čelika iz Nikšića, nanevši im katastrofu – 9:0, ukupno 13:1.