Škuletić i Ninković promašili pobedu!

Autor: M.R | 11.12.2014 - 18:38:00h | Komentara: 3

Fudbaleri Partizana se remijem sa Asterasom oprostili od Evrope - 0:0.

KRAJ UTAKMICE - Partizan - Asteras 0:0!

90' - Velika šansa za Asteras, Lukač zaustavlja šut gosiju sa nekoliko metara.

82' - Asteras ponovo napada, na mestu je Lukač.

79' - Asteras se oslobađa pritiska, gosti su sve angažovaniji.

71' - Neće pa neće. Treća vezana prilika za Škuletića. Solidan šut ali lopta odlazi pored gola.

69' - Ponovo prilika za Škuletića, centrira Volkov, ali napadač crno-belih ne uspeva da zahvati loptu glavom.

68' - Sjajna šansa za Partizan, Škuletić je posle asistencije Grbića bio sebičan, pokušao je spoljnim delom stopala, ali je lopta otišla preko gola.

60' - Vladimir Volkov je zbog simuliranja dobio žuti karton.

53' - Dobro igra Partizan, crno-beli prete, nedostaje samo pogodak.

49' - Trudi se Nikola Ninković, pokušava ali lopta neće u gol. Sa svega metar Ninković nije uspeo da ubaci loptu u mrežu.

45+2' - Kraj prvog poluvremena, bez golova 0:0.

42' - Živković pada u kaznenom gostiju, arbitar ostaje nem. Posle duplog pasa sa Ninkovićem, čini se da je Živković bio fauliran.

37' - Navijači Partizana smešteni na južnoj tribini istakli su transparent "Jovičić, Nađ, Bjeković, za Partizan mnogo dali vi ste, ali klub da vodite sposobni niste".

34' - Drinčić šutira iz slobodnjaka, lopta je propala ali bez opasnosti po golmana gostiju.

31' - Lukač je bio na mukama. Asteras ozbiljno preti iz daleka, na mestu je iskusni golman.

29' - Škuletić trese mrežu ali iz ofsajd pozicije.

26' - Volkov šutira iskosa sa leve strane, ponovo bez problema za čuvara mreže Asterasa.

23' - Stanković pokušava glavom, lagana intervencija Teodoropa.

19' - Petar Škuletić vodi veliku borbu sa Sankareom, pršti na sve strane.

17' - Saša Marković je oprobao šut, bez veće opasnosti po gol gostiju.

14' - Igra se dosta otvoreno, vodi se velika borba na sredini terena.

8' - Nova prilika za Ninkovića, petljao je mladi vezista pred golom Asterasa, izostala je dobra završnica sa svega nekoliko metara.

3' - Ninković ponovo pokušava, ovoga puta nije uspeo na pravi način da zahvati loptu.

2' - Uzvraća Partizan, Ninković "tuče" sa distance golman gostiju je na mestu.

1' - Prvi napad i šansa za Asteras, sa svega nekoliko metara Bakasetas je promašio gol. Partizan je imao mnogo sreće.

1' - Minut ćutanja za preminulu legendu Partizana, Blagoja Paunovića. Asteras kreće sa centra.

SASTAVI:
Partizan: Lukač, Petrović, Stanković, B. Ilić, Volkov, Drinčić, Marković, Grbić, Živković, Ninković, Škuletić
Asteras: Teodoropo, Ljui, Sankare, Zizopulos, Panteliadis, Munafo, Bakasetas, Tie Bi, Conakis, Đaniotas, Barales.

Partizan je na gostovanju Asterasu dobio neugodan šamar. Bez obzira što utakmica nema rezultatski značaj, crno-beli imaju priliku da na lep način završe jesenji deo prvenstva ali i osvete se grčkom timu. Svaka pobeda u Ligi Evrope donosi 200.000 evra, kasa u Humskoj je prazna, čini se da fudbalerima vicešampiona Srbije nije potreban veći motiv od ovog.

Veruje u  svoj tim:  Marko  Nikolić

Još Grci pa na odmor: Marko Nikolić | Foto: M. Metlaš

Poslednji komentari
  • zika Vreme: 11.12.2014 21:13h

da postoji pera liga valjda bi nekog pobedili

• ...i Đura će ti oprostiti što te tukao... Vreme: 11.12.2014 21:36h

Pre možda dan-dva povodom smrti legende ,,Partizana ,,B Paunovića , komentarisao sam, koje su to bile i danas- koji su živi, pod ovim nebeskim svodom FUDBALSKE VELIČINE. Nasuprot njima sada, su poražavajuće FUDBALSKE NEZNALICE. Onda sam rekao da ni pola njih ne zaslužuje da obuče crno beli dres, a večeras sam uvideo grešku , da svi oni komplet, ne da ne zaslužuju crno beli dres, nego su svojim neznanjem i nezalaganjem totalno urnisali tj. doveli tako slavan ,,Partizan,, do granice ismejavanja... a ovaj sa namazanom glavom, menja fudbalera u poslednjih minut-dva , katastrofa, kao da vode sa pet nula. Veliki sam obožavalac ,, Partizana,, ovog sa usijanom glavom ŠTO PRE GA OTERATI, za dobrobit igrača i nas navijača.

• Драгомир Vreme: 12.12.2014 13:36h

Да се утакмица заврши нерешено нула спроћу нула за мене је беда од резултата!Онда се то каже КЛОЗЕТ РЕЗУЛТАТ!