alo.rs Fudbal

ČUDO NEVIĐENO

Šok: Partizan u Subotici ispustio 2:0 u finišu meča!

Autor: P. V. | 01.12.2012 - 14:58:00h | Komentara: 0

Veliki kiks Partizana! Šampion Srbije ispustio je prednost od 2:0 na gostovanju u Subotici, a meč je na kraju završen nerešeno 2:2.

FK Partizan

Novi kiks fudbalera Partizan | Foto: M. Metlaš

Au, kakva drama je viđena na severu Bačke! Fudbaleri Partizana imali su velikih 2:0, delovalo je da lagano privode utakmicu kraju, ali su Subotičani pokazali da nisu slučajno ponizili Crvenu zvezdu na svom terenu ove jeseni (3:0), jer su na kraju iščupali bod.

Beograđani su relativno rano stigli do vođstva, Lazar Marković je u 12. minutu bio precizan. Na odmor se otišlo tim rezultatom, a kada je Marko Šćepović u 57. minutu povisio na 2:0, delovalo je da je sve gotovo.

Ali, tako nisu mislili i fudbaleri Spartaka, koji su prvo preko Noskovića smanjili u 78. minutu na 1:2.

U preostalih 17 minuta (sudija produžio za pet), domaćin je izbegao poraz. Iskusni Vidak Bratić doneo je izjednačenje u 83. minutu, što je bio povod za veliko slavlje Subotičana. Jojić je faulirao Noskovića, a nakon prekida spretan je bio pomenuti Bratić.

Tu nije bio kraj drami. Igrao se 95. minut kada je Saša Marković pogodio - prečku!

Nakon završetka, usledilo je koškanje fudbalera oba tima, ali se srećom sve završilo bez većih incidenata, iako je mirisalo na takav rasplet.

Posle ovog kola nije došlo do promene u vrhu, Partizan ima 37 bodova.

A, kako je trener Partizana Vladimir Vermezović bio u neverici posle meča, pročitajte ovde.