Autor: S. V. | 06.03.2013 - 22:57:00h | Komentara: 0

Milionske investicije polako počinju da se isplaćuju Pari Sen Žermenu!

psž

Laveci je tokom celog meča bio glavna opsanost po gol Valensije

Tim iz Pariza odigrao je 1:1 na “Parku prinčeva” sa Valensijom u revanš utakmici osmine finala Lige šampiona. Francuskom vicešampionu bilo je dovoljno da ostane neporažen, jer je u prvoj utakmici slavio sa 2:1.
“Slepi miševi” su poveli preko Žonasa u 55. minutu, da bi konačnih 1:1 postavio Laveci 11 minuta kasnije.
Juventus je u kombinovanom sastavu rutinski savladao Seltik sa 2:0 i ukupnim rezultatom 5:0 se plasirao među osam najboljih timova u Evropi.
Golove za “staru damu” postigli su Matri u 24. i Kvaljarela u 65. minutu utakmice.
Bila je to ukupno 100. utakmica Juventusa u elitnom takmičenju na domaćem terenu i zabeležena je 79. pobeda.

Mažić bez greške
Glavni arbitar meča PSŽ - Valensija bio je srpski sudija Milorad Mažić. Iako se utakmica “zakomplikovala” posle vođstva gostiju, Mažić je po opštoj oceni veoma kvalitetno odradio posao i treba ga očekivati na centru igrališta i u nastavku Lige šampiona.