LIGA ŠAMPIONA:

Svemirski fudbal u Madridu: Real - Mančester siti 3:2, odlučio Ronaldo!

Autor: D. J. B. | 19.09.2012 - 01:18:00h | Komentara: 0

Vredelo je čekati... Jubilarno, 20. izdanje Lige šampiona je počelo utakmicama 1. kola u grupama A, B, C i D, uz fantastična 22 gola! Preostali učesnici će na teren sutra.

Ibrahimovic

Nastavlja da rešeta i u dresu PSŽ-a: Ibrahimović | Foto: Beta AP

U derbiju D grupe, ali i kompletne prve runde elitnog takmičenja, Real je u Madridu na spektakularan način pobedio Mančester siti  - 3:2 (0:0)! Iako su Madriđani čak dva puta gubili, na kraju su preokrenuli rezultat, pa gol srpskog reprezentativca Aleksandra Kolarova (85. minut) nije bio dovoljan da Siti uzme bar bod. Strelci za Real su bili Marselo (76), Benzema (87) i Ronaldo (90). Uz Kolarova strelac za "građane" bio je i Edin Džeko koji je u 68. minutu i doveo svoj tim u prvo vođstvo.

U Parizu se raspucao PSŽ, sa sve Ibrahimovićem na čelu koji je protiv kijevskog Dinama, otvorio seriju golova...