Autor: P. Milovanović | 27.03.2014 - 07:02:00h | Komentara: 1

Tomislav Nikolić, predsednik Srbije, još jednom je bio taličan za našu kadetsku reprezentaciju i svog sina Branislava, selektora talentovanih 17-godišnjaka.

Generacija za primer:  Kadeti Srbije slave  posle trijumfa nad Irskom

Generacija za primer: Kadeti Srbije slave posle trijumfa nad Irskom

U meču za infarkt, u kojem je pobednik rešen u zaustavnom vremenu kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo igrane u Staroj Pazovi, Srbija je savladala Republiku Irsku - 2:1 (1:0).

Bravo,  Bane! Ljubi  te tata!

Bravo, Bane! Ljubi te tata!

Predsednik države je tokom susreta, u društvu svog prijatelja i domaćina Tomislava Karadžića, u svečanoj loži konstantno poskakivao, pomerao se levo-desno, mnogo se nervirao, ali na kraju se radovao kao malo dete. Oba gola proslavljao je visoko podignutom pesnicom i na kraju čestitao svom mlađem sinu i „orlićima“ na pobedi.

Tomislav Nikolić  čitav meč  poskakivao  u loži

Tomislav Nikolić čitav meč poskakivao u loži

Povela je Srbija sa 1:0 (Šaponjić, 7. minut), izjednačila je Irska (Dugan, 67. minut), a onda je u sudijskoj nadoknadi (80+3) dosuđen penal za „orliće“. Selektor Branislav Nikolić je čučnuo i čvrsto stisnuo fige.

Opravdao očekivanja stručnjaka i porodice:  Selektor Branislav  Nikolić

Opravdao očekivanja stručnjaka i porodice: Selektor Branislav Nikolić

Neizvesnost je drmala i Tomu i Toleta... Supertalentovani Luka Jović izveo je jedanaesterac za orden, skočili su Nikolići - otac i sin. Veliko slavlje moglo je da počne.

Uživali u dobrom  fudbalu: Karadžić  i Nikolić

Uživali u dobrom fudbalu: Karadžić i Nikolić

• misko Vreme: 27.03.2014 13:56h

Hahahaaa...pa bas lepo eto i drugog sina je udomio, postade covek selektor.bavi se politikom i sve ces moci to mora da bude deviza svim mladima koji hoce da ostanu u Srbiji!!!!!