PRINC RIMA

Toti dao golčinu Laciju
pa napravio selfi! (VIDEO)

Autor: M.R | 11.01.2015 - 16:43:00h | Komentara: 0

Najveći Romin rival poveo sa 2:0, a mestralni kapiten “vučice” sa dva gola doneo bod svojoj ekipi. Toti stigao da napravi i selfi.

Jedan, jedini, Frančesko Toti! On je Princ Rima, čovek kojeg ne možete da ne volite. Godine mu ne mogu ništa, još uvek melje. U 18. kolu Serija A, očekivala nas je prava poslastica, utakmice svih utakmice, gradski derbi između Rome i Lacija. Uslovno rečeno večeras gosti na "Olimpiku" nebeskoplavi su krenuli furiozno, Felipe Anderson je blistao. Do 30. minuta na semaforu je stajalo 0:2. Mladi Brazilac je upisao po gol i asistenciju (Mauri strelac). A onda je na scenu stupio vremešni Toti. Princ Rima se u drugom poluvremenu igrao sa svojom starom, dugogodišnjom mušterijom Lacijom. Postigao je dva sjajna gola (48 i 64. minut), a majstoriju kod drugog pogotka začinio je popularnim slefijem na sredini terena. Toti je mobilni telefon uzeo od pomoćnog trenera Rome. Veliki rivali su podelili bodove - 2:2. Naš Filip Đorđević je na terenu proveo 66. minuta bez većeg učinka.