MOĆNI RONALDO

Tri komada za deset minuta!

Autor: Ekipa Alo! | 28.01.2013 - 08:15:00h | Komentara: 0

Kristijano Ronaldo jednostavno briljira! Dugo se Real mučio sa ekipom Hetafea u 21. kolu Primere na svom „Bernabeu“ da bi na kraju stigao do konačnih 4:0.

Slavlje:  Ronaldo  i Ozil

Slavlje: Ronaldo i Ozil | Foto: AP

Na poluvreme se otišlo bez golova, a onda je „kraljeve“ u vođstvo doveo Serhio Ramos u 53. minutu. Sve posle toga bio je šou jednog čoveka! CR7 je preuzeo stvar u svoje ruke i za samo deset minuta uspeo čak tri puta da matira golmana Hetafea. Prvi gol postigao je u 62. minutu, drugi put se upisao u strelce tri minuta kasnije, da bi končan rezultat postavio u 72. minutu iz penala.