NEREDI NA TRIBINAMA

Tuča u Bugarskoj usred utakmice!

Autor: | 25.08.2013 - 07:15:00h | Komentara: 0

Navijači prvoligaša Neftočimika i Lokomotive iz Plovdiva pošibali su se usred utakmice na tribinama tako da je sve prštalo.

Dobra tepačka: Sukob navijača dva kluba

Domaćin je napravio veliki propust, pošto je stavio zaraćene strane jednu do druge, pa je sukob bio neizbežan. Huligani su preskočili ogradu, a onda su se na neutralnom tlu dobro ispesničili. Policija je zaustavila tuču tek posle nekoliko minuta, a povređenih je bilo na obe strane.

Putovao 900 km da bi igrao pet sekundi!?

Hahirsino Bajlon

Malo je reći bizaran slučaj dogodio se u Peruu, kada je meč između Univerzitarija i Melgara prekinut osam minuta pre kraja jer su gosti pri rezultatu 2:2 napali sudiju zbog poništenog gola. FS Perua je, osim brojnih kazni koje je podelio, odlučio da se preostalih osam minuta odigra naknadno, sa istim akterima na terenu. Najgore je prošao Hahirsino Bajlon, koji je u međuvremenu otišao iz Univerzitarija i potpisao za Union Komersio. Napadač je morao da putuje 900 kilometara da bi odigrao tih osam minuta, a zamenjen je posle pet sekundi nastavka jer u klubu nisu želeli ništa da rizikuju.