POBEDA

Uhren kup: Zvezda bolja od Grashopersa

Autor: A. O. | 06.07.2013 - 22:12:00h | Komentara: 0

Ohrabrujuće vesti za navijače Crvene zvezde stižu iz Švajcarske!

Izabranici Slaviše Stojanovića savladali su Grashopers rezultatom 1:0 (1:0) na Uhren kupu golom Filipa Kasalice iz 30. minuta i tako pokazali da u dobroj formi dočekuju kvalifikacije za Ligu Evrope iduće nedelje.

Srpski šampion bio je bolji od švajcarskog vicešampiona koji će igrati kvalifikacije za Ligu šampiona u svim segmentima igre.
Osim na početku meča kada su pogodili stativu Bajkovićevog gola, “skakavci” maltene da nisu napravili nijednu priliku. Sve je rešeno u 30. minutu kada je Kasalica pogodio mrežu na asistenciju Mijailovića.