alo.rs Fudbal

KAKAV DEBI JOJIĆA!

Ušao u igru i posle 12 sekundi dao gol! (VIDEO)

Autor: | 15.02.2014 - 17:28:00h | Komentara: 0

Miloš Jojić nije mogao da sanja bolji debi u dresu Borusije iz Dortmunda: Ušao je u igru u 68. minutu protiv Ajntrahta i samo 12 sekundi bilo mu je potrebno da postigne pogodak.

"Milioneri" su već u prvom poluvremenu gotovo rešili pitanje pobednika u meču 21. kola Bundeslige, pošto su vodili 2:0 protiv Ajntrahta iz Frankfurta.

aNa početku drugog dela su uvećali prednost golom Levandovskog iz penala, da bi u 68. minutu Jirgen Klop odlučio da je vreme za prvi nastup Miloša Jojića u nemačkom prvenstvu.

Bivši vezista Partizana je zamenio Henrika Mkhitarijana i odmah krenuo ka golu rivala, Trap je zaustavio šut Groskrojca, ali se Jojić našao na pravom mestu iskosa sa leve strane i iz prvog kontakta sa loptom se upisao u strelce, za konačnih 4:0.