POKER PARTIZANA

Valjak protutnjao Nišem!

Autor: P. M. | 03.11.2012 - 15:39:00h | Komentara: 0

Šampion Srbije deklasirao u gostima Radnički iz Niša - 4:0 (1:0) u derbi meču 11. kola JSL.

Prvi strelac JSL sa 7 golova: Stefan Šćepović Foto: A Dimitrijević

Prvi strelac JSL sa sedam golova: Stefan Šćepović Foto: A Dimitrijević

Demonstracija sile! Crno-beli su na vrućem gostovanju pokazali da ih neočekivana eliminacija iz kupa Srbije protiv drugoligaša Borca (1:2) nije poremetila. Izabranici Vladimira Vermezovića su praktično s pola gasa izašli na kraj s Radničkim. Na poluvremenu je Partizan vodio sa 1:0, zahvaljujući autogolu Kolarevića.

U drugom poluvremenu sve dileme oko pobednika otklonio je Stefan Šćepović, koji je u 59. minutu matirao Perića. "Parni valjak" je nastavio da melje rivala, pa je tako mladi Jojić u 72. minutu povisio na 3:0. Ispostavilo se da je "Čika crni" napravio pravu izmenu, pošto je samo osam minuta ranije izveo iz igre kapitena Ilića, pruživši šansu upravo Jojiću koji je pogodio u. Mladi reprezentativac mu se odužio na pravi način.

Tačku na "i" stavio je Nikola Ninković golom u 82. minutu.
Posle rutinskog trijumfa u Nišu, Partizan je ostao lider JSL sa 30 bodova, a Stefan Šćepović je sa sedam golova prvi strelac takmičenja.
Naredni meč, crno-beli igraju već u četvrtak kada u Humsku stiže Inter.