Autor: M.R | 21.09.2014 - 19:19:00h | Komentara: 0

Lampard doneo bod Sitiju u duelu sa njegovim bivšim timom Čelsijem. Junajted nastavlja da se bruka, Totenhem bleđi nego u Beogradu.

pp

Nije hteo da slavi gol: Frenk Lampard | Foto: Profimedia.rs

Žoze, pogrešio si! Frenk Lampard još uvek može da igra fudbal na vrhunskom nivou. Imao je Čelsi sve u svojim rukama u meču sa Mančester sitijem. Posle isklučenja Zabalete (drugi žuti karton), i gola Širlea, činilo se da će tim iz Londona lagano utakmicu petog kola Premijer lige privesti kraju. A onda je u 78. minutu u igru ušao Lampard. Legenda „plavaca“ ovoga puta na teren nije kročio u dresu tima u kojem je stekao status ikone. Njegova majica jeste bila plava, ali mnogo svetlije nijanse. Zamenio je Lampad našeg Kolarova i posle svega nekoliko minuta uspeo je da pogodi mrežu „svog“ Čelsija! Frenk nije slavio gol, nekako se na prvi pogled videlo da mu je teško. Murinjo, zaista si pogrešio, valjda ti je sada jasno.

Reprezentativci Srbije, Branislav Ivanović i Nemanja Matić odigrali su svih 90. minuta.
Posebna, priča dana na Ostrvu je Mančester junajted i „veliki“ stručnjak Lui van Gal. „Đavolima“ ne pomažu ni Falkao, ni Di Marija, ni svi potrošeni milioni. Novi šamar ovaj tim dobio je od Lestera - 5:3. Runiju i drugovima nije bila dovoljna ni prednost od 3:1. „Lisice“ su na krilima sjajnog Uloe (dva gola) potpuno preokrenule rezultat i zasluženo slavile.
Totenhem je protiv VBA odigrao za nijansu gore nego u Beogradu. „Pevci“ bukvalno nisu mogli da se sastave, gost je sa „Lejna“ bodove odneo golom Morisona.
Još jedan favorit je danas poklekao na Ostrvu. Kristal Palas je šokirao Everton na „Gudisonu“ 3:2.