Autor: S. V. | 11.08.2013 - 17:06:00h | Komentara: 0

Nova sezona, stare šampionske navike! Nemanja Vidić kao kapiten predvodio je Mančester junajted do prvog trofeja u sezoni 2013/2014.

vidić

Navikao da pobeđuje: Nemanja Vidić

“Crveni đavoli” savladali su na “Vembliju” ekipu Vigana sa 2:0 (1:0) u Komjuniti šildu, tradicionalnoj utakmici između aktuelnog šampiona Premijer lige i osvajača FA kupa.
Oba gola za tim sa “Old Traforda” postigao je Robin van Persi.
Sjajni holandski napadač načeo je Vigan već u sedmom minutu sjajnim udarcem glavom, a tačku na sigurnu igru svog tima sa novim menadžerom Dejvidom Mojesom, stavio je u 59. minutu, kada je svojom ubojitom levicom savladao golmana Vigana Skota Karsona.

Nova sezona Premijer lige startuje narednog vikenda.