POBEDA

Vojvodina ubedljiva na Malti!

Autor: Beta | 04.07.2013 - 21:32:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras ekipu Hibernijansa sa Malte sa 4:1 (2:0) u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Vojvodina

Ekipa Vojvodine pobedila večeras | Foto: Marko Metlaš

Vojvodina je ključnu prednost stekla u samom finišu prvog poluvremena. Novosađani su poveli golom Petra Škuletića u 40. minutu, na asistenciju Envera Alivodića. Samo tri minuta kasnije još jednom se zatresla mreža Hibernijansa, a ovog puta je strelac bio domaći fudbaler Rodolfo Soares.

Treći gol za Vojvodinu je postigao Abubakar Umaru u 50. minutu.
Domaćin je u 78. minutu nije realizovao penal, ali je Hibernijans već u narednom minutu uspeo da smanji rezultat posle gola Obine Obiefulea.
Konačan rezultat postavio je Kosović samo četiri minuta kasnije.
Revanš utakmica igra se sledećeg četvrtka u Novom Sadu, na stadionu Karađorđe od 20.30.