KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE

Voša stigla samo do remija sa igračem više! (VIDEO)

Autor: P. V. | 22.08.2013 - 21:20:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Vojvodine odigrali su nerešeno (1:1) protiv šampiona Moldavije u Novom Sadu u prvoj utakmici plej ofa za Ligu Evrope.

Na alo.rs ste mogli da ispratite utakmicu u tekstualnom prenosu. Vojvodina će kroz nedelju dana pokušati da ispravi greške sa "Karađorđa" i eliminiše ekipu koja nije pokazala ništa posebno večeras, štaviše, da su domaći iskoristili neku od brojnih prilika u drugom poluvremenu, rezultat bi bio sasvim drugačiji. Istina je i da su "lale" imale igrača više od 42. minuta.

pp

Trenutak kada je Škuletić pogodio mrežu Šerifa

55' 1:1! Škuletić je doneo izjednačenje Vojvodini, gosti su loše postavili ofsajd zamku, a napadač je podbo loptu i poslao je u metu. Već u sledećem napadu Vranješ je pokušao iz slobodnog udarca, moldavski šampion je sabijen u šesnaesterac.

21.33 Počelo je drugo poluvreme.

21.17 Poluvreme: Vojvodina - Šerif 0:1.

42' Crveni karton za goste! Henrike je dobio drugi žuti i sada "lale" imaju šansu da u nastavku pokušaju da isprave greške i dođu do pobede.

36' Loša igra Vojvodine u prvom poluvremenu i Šerif vodi 1:0 preko Ise. Kadu, bivši fudbaler Crvene zvezde, je bio asistent.

15' Do sada nije viđeno ništa ozbiljnije pred oba gola. Voša napada, ali nijednom još nije šutnula ka golu Moldavaca.