DVE OD DVE

Zvezda lako protiv Jagodine

Autor: Tanjug | 16.08.2014 - 23:08:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Crvene zvezde večeras su na svom terenu ubedljivo savladali ekipu Jagodine sa 3:0 u derbiju drugog kola Superlige Srbije.

Duel je odigran pred oko 13.000 gledalaca na stadionu crveno-belih, a obeležio ga je sjajan gol kapitena Nenada Milijaša iz slobodnog udarca u 38. minutu.

Milijaš proslavlja evrogol

Milijaš proslavlja evrogol | Foto: Marko Metlaš

Ovaj meč je za Milijaša verovatno bio oproštaj od stadiona u Ljutice Bogdana, pošto Zvezda u sledećem kolu gostuje Vojvodini, a nakon toga iskusni vezista trebalo bi da potpiše ugovor sa turskim drugoligašem Manisom.

Strelac je bio i Lazović

Strelac je bio i Lazović | Foto: Marko Metlaš

Strelac drugog pogotka za crveno-bele bio je Đorđe Rakić u 48. minutu, a konačan rezultat postavio je Darko Lazović u 68. minutu.
Uoči utakmice održan je minut ćutanja u znak sećanja na nedavno preminulog legendarnog golmana Crvene zvezde i splitskog Hajduka Vladimira Bearu.
Rezultati drugog kola i strelci:
Donji Srem - Voždovac 1:0 (Stanisavljević 41)
Mladost - Vojvodina 1:2 (Adamović 62 - Veselinović 42, 70)
OFK Beograd - Spartak 0:0
Rad - Borac 2:1 (Mihajlović 55, Maraš 71 - Živković 41)
Radnički Niš - Partizan 1:4 (Đorđević 64 - Grbić 1, Lazović 26, Đorđević 69. ag, Sskuletić 75)
Čukarički - Novi Pazar 1:1 (Bojić 75 - Mijić 73)
Crvena zvezda - Jagodina 3:0 (Milijaš 38, Rakić 48, Lazović 67)
U nedelju od 17 sati igraju Radnički Kragujevac - Napredak.