SUPERLIGA

Zvezda pobeđuje, "delije" i dalje gone Toleta!

Autor: D. Ostojić | 31.08.2013 - 19:52:00h | Komentara: 0

Ponovo, na jedvite jade...

Fudbaleri Crvene zvezde još jednom su dokazali da nisu favoriti ni protiv jednog tima u Jelen Superligi. U četvrtom kolu domaćeg elitnog takmičenja, uz dosta poteškoća savladan je tim iz donjeg dela tabele, Radnički iz Kragujevca, sa 2:0. Domaćine je načeo Filip Kasalica, posle centaršuta kapitena Nenada Milijaša iz slobodnog udarca u 16. minutu, a dokusurila Filipova zamena Dauda, dva minuta pre kraja utakmice.

Filip Kasalica Crvena zvezda fudbal

Načeo Kragujevčane: Filip Kasalica, gol u 16. minutu meča

Sve ostalo fudbalsko što se dešavalo na ovom meču nije vredno pomena, ali je zato interesantno da su crveno-beli prekinuli protest i meč nije kasnio, ali „delije“ su ponovo imale svoj šou. Naime, navijači Crvene zvezde dva puta su naterali sudiju Miodraga Gogića da prekine meč. Prvi put se to desilo u 28. minutu, kada su istaknute i skandirane uvredljive parole protiv predsednika Fudbalskog saveza Srbije Tomislava Karadžića i sudijske organizacije, a drugi put početkom drugog dela, kada je od baklji napravljena dimna zavesa na „Čika Dači“. Inače, meč pred oko 10.000 gledalaca oba puta brzo je nastavljen, a Zvezda je ovim trijumfom ostala u vrhu tabele JSL, dok „đavolima“ po svemu sudeći predstoji grčevita borba za opstanak.