Trijumf u Antaliji

Zvezda preslišala Rid

Autor: M. Grujić | 08.02.2013 - 17:07:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su ubedljivu pobedu na pripremama u Antaliji, pošto su sa 3:0 savladali austrijski Rid.

FK Crvena zvezda

FK Crvena zvezda | Foto: A. Dimitrijević

Zvezda je povela pogotkom Luke Milunovića u 13. minutu, a desetak minuta kasnije isključen je golman Aleksandar Kirovski. Trener Aleksandar Janković imao je pravo izmene jer se radilo o prijateljskom meču, pa nespretan faul Kirovskog nije uticao na dalji tok susreta jer su snage ostale izjednačene.

Luka Milivojević je duplirao prednost Zvezde u 40. minutu, a konačnih 3:0 delo je kapitena Nenada Milijaša u 83. minutu. Samo minut kasnije i Uroš Spajić je morao na prevremeno tuširanje jer je dobio drugi žuti karton.

Sledeći meč Zvezdini fudbaleri igraju u subotu od 15 časova protiv Lokomotive iz Tbilisija.