alo.rs Fudbal

JSL 22. KOLO

Zvezda rutinski, Jović proradio! (VIDEO)

Autor: M.R | 09.04.2015 - 19:01:00h | Komentara: 0

Crveno-beli nadigrali goste iz Čačka sa 3:1. Jović dvostruki strelac, mrežu "zebri" pogodio i Lazović (penal). Jedini strelac za goste bio je Rade Krunić.

Otporan i na  „otrovne strele“:  Luka Jović

Konačno proradio: Luka Jović | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Proradio je i Luka Jović! Mladi napadač je razgalio navijače Crvene zvezde u meču sa Borcem. Dva gola srpskog Falkaa odvela su Beograđane od rutinske i zaslužene pobede u utakmici sa "zebrama".

Posle trijumfa strateg šampiona Srbije, Nenad Lalatović bio je zadovoljan izdanjem svog tima.

- Zadovoljan sam partijom mojih igrača! Pokazali smo danas da smo se vratili posle neočekivanog poraza u Novom Pazaru. Bio je veliki pritisak ali smo zasluženo slavili. Jovića očekuje lepa fudbalska karijera, potrebno je vreme, čestitam mu na današnjoj partiji - rekao je Lalatović.

Tok utakmice mogli ste da pratite ovde:

DRUGO POLUVREME:

90+3' - Kraj utakmice - Zvezda je rutinski slavila sa 3:1

90' - Igraće se još tri minuta.

85' - Rezervista Orlandić je povređen, na nosilima napušta igru.

80' - GOOOLLLL - 3:1 - strelac gola za Borac je Rade Krunić.

77' - Parker pogađa stativu glavom.

75' - Dobar porodor Zeca, ali loša završnica.

65' - Darko Lazović je siguran sa penala. Najvatreniji navijači Crvene zvezde skandiraju ime i prezime veziste.

63' - Penal za Crvenu zvezdu, Maslać je srušio Parkera u kaznenom prostoru.

50' - GOOLLLL - 2:0 - Novi gol Luke Jovića. Sjajno se mladi napadač okrenuo u kaznenom prostoru gostiju i rutinski zatresao mrežu rivala.

48' - Lazović je bio u dobroj šansi. Na dodavanje Parkera Zvezdin vezista je šutirao pored gola.

45' - Meč je nastavljen. Nije bilo izmena.

PRVO POLUVREME:

45' - KRAJ prvog poluvremena - Zvezda vodi golom Jovića - 1:0.

45' - Odličan prodor Lazovića, asistencija za Bosančića, ali na mestu je golman gostiju.

38' - Posle gola beogradskih crveno-belih, tok meč se može opisati kao "mrtvo more".

11' - GOOOLLLLL - 1:0 - Crvena zvezda vodi golom Luke Jovića. Posle kornera Stojanovića, mladi napadač je rutinski pogodio mrežu levom nogom.

6' - Prva prilika na meču, sa svega nekoliko metara Mašović preti galvom, Rajković odlično brani.

1' - Meč je počeo.

- Minut ćutanja za nedavno preminulog, bivšeg generalnog sekretara Zvezde, Konstantina Zečevića.

SASTAVI:

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Pavićević, Jovanović, Anđelković, Kovačević, Stojanović, Bosančić, Lazović, Parker, Jović.
Borac Čačak: Bajić, Boranijašević, Gojković, Maslać, Živković, Božić, Jovančić, Zec, Krunić, Mašović, Đerić.

Fudbaleri Crvene zvezde su na popravnom. U okviru 22. kolo domaćeg šampionara u goste im stiže neugodna ekipa Borca iz Čačka. Tim Nenada Lalatovića danas mora da ide na tri boda.

Nije tražena roba: Darko Lazović

Zvezdi potrebni bodovi: Darko Lazović | Foto: Aleksandar Dimitrijević