JELEN SUPERLIGA

Zvezdin minimalac u Borči!

Autor: M. G. | 21.04.2013 - 17:41:00h | Komentara: 1

Fudbaleri Crvene zvezde jedva su stigli do trijumfa u Borči u 24. kolu Jelen Superlige - 1:0 (0:0).

zvezda

Zvezda nastavlja poteru za Partizanom / Foto: A. Dimitrijević

Strelac pobedonosnog gola bio je Luka Milunović u 70. minutu posle solo prodora.
Crveno-beli su nastavili pobedonosnu seriju od dolaska Rikarda Sa Pinta, ali kao i u Smederevu pre dve nedelje, izuzetno su se mučili da stignu do gola domaćina. Posle nekoliko pokušaja gostiju, golmana Borčana konačno je savladao Milunović sredinom drugog poluvremena pošto je predriblao dvojicu domaćih defanzivaca i snažno levom nogom pogodio vrh mreže.
BSK je praktično krenuo sa centra i u 71. minutu preko Savkovića ušao u šesnaesterac Zvezde gde ga je srušio Marko Vešović, ali sudija Danilović je propustio da pokaže na belu tačku, na veliko nezadovoljstvo domaćina.

zvezda

Zaveo red u Zvezdi: Rikardo Sa Pinto / Foto: A. Dimitrijević

Bila je to treća uzastopna utakmica na kojoj su arbitri bili uz crveno-bele, kada su u pitanju sporne odluke u njihovom šesnaestercu.

Lider šampionata i dalje je Partizan sa 57 bodova, a prati ga Crvena zvezda sa četiri boda manje.
  • ivica Vreme: 21.04.2013 20:38h