CRVENO BELI NA ČELU

Zvezdina osveta Čukaričkom!

Autor: Tanjug | 12.04.2014 - 21:02:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras u derbiju 23. kola Superlige Srbije ekipu gradskog rivala Čukaričkog sa 4:1, pa na čelu tabele ponovo imaju tri boda prednosti nad aktuelnim šampionom Partizanom.

Igrač meča je bio Darko Lazović

junak meča je bio Darko Lazović | Foto: Marko Metlaš

Junak susreta bio je trostruki strelac Darko Lazović, koji je navijače obradovao vodećim golom već u 3. minutu. Nakon što su gosti sa Banovog brda izjednačili pred kraj poluvremena, Lazović je ponovo zatresao mrežu tri minuta kasnije, a sjajnu partiju krunisao je deset minuta posle odmora pogotkom iz penala.

Zasluženu pobedu crveno-belih overio je u nastavku utakmice Dragan Mrđa.
Crvena zvezda - Čukarički 4:1 (Lazović 3, 45, 50. penal, Mrdja 56 - Mandić 42)
Odigrano ranije danas:
Napredak - Novi Pazar 2:1 (Dimitrov 45+2, Božović 79 - Arsenijević 33)
Voždovac - Radnički Kragujevac 5:0 (Pavićević 40, Marušić 40, Sekulić 48, Veljović 84, 90)
U preostalim utakmicama 23. kola sutra se sastaju OFK Beograd - Sloboda (16 sati), Donji Srem - Spartak (16), Vojvodina - Rad (18) i Jagodina - Radnički Niš (19).
Tabela: Crvena zvezda 56 bodova, Partizan 53, Čukarički 38, Novi Pazar 35, Jagodina 34, Vojvodina 34, Voždovac 32, Radnički Niš 31, itd.