alo.rs Košarka

HAOS U GRČKOJ

Huligani divljali, Olimpijakos slavio posle prekida!(VIDEO)

Autor: M.R. | 02.05.2015 - 20:33:00h | Komentara: 0

Derbi između Panatinaikosa i Olimpijakosa prekinut u 38. minutu zbog ispada navijača domaćih. Crveno-beli na kraju slavili 77:66.

Tako je to u Grčkoj. Incidentima u dvobojima ljutih rivala Panatinaikosa i Olimpijakosa nema kraja. Derbi grčkog šampionata, odigran u dvorani “OAKA”, bio je prekinut 38. minutu, kod rezultata 77:64 za goste iz Pireja.
Navijači “zelenih” nisu mogli sportski da istrpe poraz, pa su počeli da bacaju bakje, tvrde predmete na teren. Gostujući košarkaši i stručni štab pobegao je od linča. Prekid je trajao više od pola sata. Utakmica je nastavljena, a Olimpijakos je pobedio 77:66 i ostvario pol poziciju pred plej-of grčkog šampionata.