alo.rs Košarka

PREKINUT MEČ ŽKK VRBAS I ŽKK VOJVODINA

Otac srpskih košarkašica Milice i Ane Dabović udario sudiju na utakmici!

Autor: RTV.rs | 01.12.2014 - 08:30:00h | Komentara: 2

Trener košarkašica Vojvodine Milan Dabović nasrnuo je fizički na sudiju na meču svog kluba sa Vrbasom, zbog čega je duel prekinut

Milan Dabović

Milan Dabović | Foto: Košarkaški savez Srbije

Trener košarkašica Vojvodine Milan Dabović, inače otac srpskih košarkašica Milice i Ane Dabović, udario je sudiju na derbi meču 8. kola ženske košarkaške lige Srbije između Vojvodine i Vrbasa.

Utakmica je prekinuta u 14. minutu pošto je Dabović fizički napao pomoćnog sudiju Milorada Pavlovića.

On je pri rezultatu 26:23 za Vojvodinu nezadovoljan sudijskim odlukama prvo verbalno, a onda i fizički napao Pavlovića.

Glavni sudija ovog duela Ivana Ivanović je posle konsultacije sa delegatom odlučila da prekine utakmicu.

Utakmica će verovatno biti registrovana službenim rezultatom u korist Vrbasa, dok Dabovića sigurno očekuje žestoka kazna, možda i zabrana bavljenja poslom u vremenu od godinu dana.

Šest minuta i 26 sekundi pre kraja druge četvrtine, pri rezultatu 26-23 za ekipu Vojvodine, trener domaćih Milan Dabović, nezadovoljstvo sudijskim odlukama izrazio prvo verbalnim, a potom i fizičkim napadom na pomoćnog sudiju Milorada Pavlovića.
  • branko1 Vreme: 01.12.2014 11:00h

Sve ide svojim tokom.Funkcioneri u košarci se druže sa kriminalcima,opijaju se I banče sa njima.Treneri se fizički obračunavaju,bez posledica,sa igračima,psuju I vređaju sudije I druge zvaničnike KS.I eto počeli su I sudije da biju.Nije li to normalan tok događaja u jednoj truloj sportskoj organizaciji,sa trulim kadrovima koji je vode.Šta je sledeće.Ja znam ,a vi ?

• misa tumbas Vreme: 02.12.2014 06:48h

triput sam kontroliso i ubedjen sam da su igrali srpski timovi...zasto se onda naglasava otac Srpskih kosarkasica?Ko da smo igrali sa Dancima ???pa nasi napravili problem.