Autor: M.R. | 23.05.2015 - 20:06:00h | Komentara: 1

Crno-beli slavili posle produžetka 96:95!

pavlović

Pogurao Partizan: Saša Pavlović

Prava drama, produžetak i jedan povaratak na parket u velikom stilu! Saša Pavlović je posle duže pauze zbog povrede zgloba gotovo sam odveo Partizan do pobede u duelu sa Mega Lekskom - 96:95.

Ekipa Dejana Milojevića ove sezone ne zna da završi posao. Vodili su domaći tokom celog meča, Jokić (33 poena) i Miljenović (19 poena) su prosto plesali na terenu. Posle trojke Zagorca na oko tri minuta do kraja činilo se da je utakmica završena. Domaći su otišli na velikih plus 10. A onda je na scenu stupio Pavlović (23 poena). Pogodak za tri poena, ukradena lopta, koš uz faul, pa još jedan maestralan ulaz za potpuni povratak u meč i produžetak. U dodatnih pet minuta Mačvan je nastavio tamo gde je Pavlović stao. Posle tehničke greške i faula nad Jokićem iskusno krilo je zbog petog penala moralo da se preseli na klupu a ulogu lidera preuzeo je Mačvan (22 poena). Mega je imala šut za pobedu, ali je Miljenovićev pokušaj sa distance ostao na obruču. Posle velike borbe crno-beli su odneli trijumf iz Sremske Mitrovice.