alo.rs Ostali sportovi

ZALEDILI NAS

Islanđani ponizili orlove!

Autor: Blic | 30.04.2015 - 10:08:00h | Komentara: 1

Rukometna reprezentacija Srbije doživela je pravu katastrofu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pošto je na gostovanju poražena od Islanda sa čak 38:22 (16:10, 22:12).

Rukomet Island - Srbija

Razbili nas: Island - Srbija | Foto: Blic

Razlika Islanda u prvom poluvremenu izgledala je dostižno, ili su "orlovi" makar mogli da se vrate u igru do kraja duela, te ublaže poraz, ali domaći kolektiv je nastavio da rešeta u drugom delu igre, te je postigao 22 gola za 30 minuta.
Srpska selekcija će imati popravni, ali sada na našem terenu, u Nišu, kada igraju ponovo sa Islandom u nedelju od 19 časova.
Srbija za sada zauzima drugu poziciju sa dve pobede i jednim porazom u grupi 4, iza Islanda koji ima isti učinak, ali je sada bolji u međusobnom duelu, a skoro da ne postoji način da se to promeni posle duela u našoj zemlji.
Treće i četvrto mesto zauzimaju Crna Gora i Island, a dve prvoplasirane ekipe idu dalje.
  • ajs Vreme: 30.04.2015 12:53h