alo.rs Ostali sportovi

BEZ IZNENAĐENJA

Zvezda i Partizan za trofej Kupa Srbije!

Autor: S. R. | 12.01.2013 - 21:47:00h | Komentara: 0

Kao što se dalo pretpostaviti, vaterpolisti Partizana i Crvene zvezde igraće za trofej Kupa Srbije!

vaterpolo

Dominirao: Slobodan Soro / Foto: M. Metlaš

Crno-beli su u veoma uzbudljivoj utakmici savladali Radnički iz Kragujevca, koga su mnogi smatrali favoritom, sa 11:10.
„Uspeli smo da dobijemo jaku ekipu Radničkog. Pokazali smo koliko smo napredovali u odnosu na početak sezone. Pobedili smo zahvaljujući dobroj timskoj odbrani. U nastavku meča imali smo mali pad, ali smo uspeli da trijumfujemo. Nije mi bitno što igramo u finalu, nećemo menjati igru“, rekao je trener crno-belih Vladimir Vujasinović.

čavić

Poštovalac vodenih sportova: Milorad Čavić

Najbolji pojedinac meča bio je golman crno-belih Slobodan Soro, koji je zabeležio 13 odbrana.

vaterpolo

Nikola Rađen

Mnogo manje neizvesnosti viđeno je u duelu Crvene zvezde i Vojvodine. Beograđani su slavili sa 12:7, a utakmica je prelomljena već na poluvremenu, kada su izabranici Dejana Savića stekli pet golova prednosti (6:1).

Finalni meč na programu je u nedelju (19) na „Banjici“.